Aktualności
O fundacji
ADOPTUJ!
Jak możesz pomóc
Galerie
Wsparli Nas
HOTEL
Kontakt
Jak możesz pomóc
 Istnieje wiele sposobów w jaki możesz pomóc Fundacji oraz realizować jej cele. Od Ciebie zależy jaką formę pomocy wybierzesz...
 
 
 
1. Adopcja
 
Na nowych właścicieli czeka bardzo dużo psów i jest ich ogromna różnorodność.
Każdy może wybrać takiego psa, który będzie odpowiadał mu pod względem temperamentu, charakteru, wielkości i wyglądu.
 

2. Adopcja Wirtualna
 
Jeżeli marzysz o adopcji zwierzaka, lecz nie masz możliwości tego zrobić, możesz zostać wirtualnym opiekunem jednego z naszych podopiecznych. Wirtualny opiekun psa wpłaca co miesiąc zadeklarowaną kwotę na wybranego psiaka. Może pokryć koszty hotelowania lub karmy, witamin, zabawek, misek, smyczy, legowiska itp. W profilu psa na naszej stronie umieścimy informację o wirtualnym opiekunie (imię i nazwisko lub pseudonim, miasto). Wirtualnym opiekunem może zostać każdy! To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy kochają psy i chcą im pomóc, a nie mogą mieć psa w domu. Szczegóły dotyczące tej formy pomocy poznasz TU.
 
 
3. Dom Tymczasowy
 
Czyli rodzina zastępcza dla zwierzaka. Piesek oczekuje na nową rodzinę w domu tymczasowym gdzie oczekuje na adopcję. W tym czasie psiak ma szansę poznania życia w domu, w normalnych warunkach, ma szansę na socjalizację z człowiekiem i ewentualnie innymi zwierzętami. Jako że nasza Fundacja nie prowadzi schroniska, każda rodziną chętna do przygarnięcia psiaka na "tymczas" jest mile widziana. Doskonałe wyjście jeżeli nie możemy przygarnąć na stałe psa, albo nie wiemy czy poradzimy sobie z obowiązkiem i odpowiedzialnością posiadania własnego zwierzaka. W domu tymczasowym pies odzyskuje formę fizyczną i psychiczną oraz zaufanie do człowieka. A my spokojnie szukamy mu domu stałego. Biorą psa na tymczas, opiekujemy się nim jak własnym psem, traktujemy jak członka rodziny. Bawimy się z nim, chodzimy na spacery, karmimy, wybieramy się na kontrole do weterynarza. Zwierzęta mają dużą łatwość w przystosowywaniu się do nowych warunków i do nowych osób. Okres aklimatyzacji w nowym domu trwa zazwyczaj około kilku dni. Po znalezieniu nowego, stałego domu zwierzak dość szybko odnajduje radość życia więc nie trzeba obawiać się jak nasz podopieczny zniesie rozłąke.
Opiekun tymczasowy musi się wykazać dużą cierpliwością i wyrozumiałością.
 
 

4.  Wpłata na konto
 
Jeżeli nie możesz adoptować psa, a chcesz pomóc możesz wpłacić dowoloną kwotę na konto.
Nie bądź obojętny na los cierpiących zwierząt! Pieniądze przeznaczane są na bieżące potrzeby,
jak opłaty za hotel dla zwierząt, karmę czy pokrycie kosztów leczenia i transportu naszych zwierząt.
 
Fundacja Pies Szuka Domu
Sulmin 53
83-331 Przyjaźń
Nr Konta : Nordea Bank
nr konta: 09 1440 1013 0000 0000 1393 3456
W tytule przelewu koniecznie wpisz DAROWIZNA
 
Przelewy zagraniczne :
BANK NORDEA
KOD SWIFT:  NDEAPLP2
IBAN PL09 1440 1013 0000 0000 1393 3456
Fundacja Pies Szuka Domu
Sulmin 53, 83-331 Przyjaźń
 
 
5. Dary
 
Możesz ofiarować Fundacji dary w postaci: koców, kołder, misek, smyczy, obroży, posłań, preparatów dla zwierząt, karmy, akcesoriów dla zwierząt itp. Jeżeli masz jakieś niepotrzebne akcesoria w domu przekaż je dla naszych psiaków! Za każdą rzecz nasze psiaki będą wdzięczne.