Aktualności
O fundacji
ADOPTUJ!
Jak możesz pomóc
Galerie
Wsparli Nas
HOTEL
Kontakt
Galerie
 Pomorska Fundacja Pies Szuka Domu powstała dwa lata temu z inicjatywy ludzi, którym nieobojętny jest los zwierząt. Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym, zagubionym i porzuconym zwierzętom których w naszym życiu było i jest zawsze bardzo dużo. Dzięki naszym działaniom nowe domy znalazło już 400 bezdomnych, skrzywdzonych psów. Zajmujemy się również edukacją humanitarną, organizujemy akcje edukacyjne i koncerty, podczas których zwracamy uwagę ludzi na to, że los zwierząt w Polsce zależy od każdego z nas. Wspiera nas w tym wielu znanych muzyków, m.in. zespół LIPALI, który jest Ambasadorem Fundacji.

Jedną z naszych akcji jest ” Marsz 520 km polskim wybrzeżem”, którego pomysłodawcą jest założyciel Fundacji Artur Lewandowski. W tym roku po raz drugi ruszamy z psiakami 24 sierpnia o godz. 9.00 ze Świnoujścia pod hasłem „Krok do Domu” . Nasza wędrówka będzie trwała ok 2 tygodni i zakończy się w Piaskach na granicy Unii Europejskiej. Nasza drużyna to: Artur Lewandowski, Agata Chołaścińska, Jaromir Adamczyk oraz psy: wilczaki czechosłowackie Anczer Welkoscyrz i Duz "Diesel" Welkoscyrz

Odpowiedzialne adopcje to dla nas priorytet. Marsz jest kreatywną i oryginalną inicjatywą, która ma zwrócić uwagę na potrzebę walki z bezdomnością zwierząt. Każdy dzień Marszu będzie poświęcony promowaniu adopcji jednego psiaka, którego będzie można poznać na stronie www.PiesSzukaDomu.pl, na naszym Facebooku oraz funpage’u PiesSzukaDomu.pl. Każdy może się do nas przyłączyć! Informacje o tym, gdzie jesteśmy będą na bieżąco publikowane na stronie i Facebooku. W ubiegłym roku spotkaliśmy wielu życzliwych mieszkańców i turystów, którzy wychodzili do nas oferując nocleg i posiłek. Usłyszeliśmy wiele miłych słów, które były i są dla nas ogromną motywacją w naszych działaniach. Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc również w tym roku!

Marszowi towarzyszy również wydanie płyty, która zawiera singiel i teledysk „Alter Ego” Lipali z płyty PI w nowej aranżacji stworzonej przez Mateusza Sieńko. Nie trzeba było długo namawiać Artystów aby przyłączyli się do naszego pomysłu. Z dużym zapałem, a przede wszystkim charytatywnie chcieli pomóc czworonogom. Nowe "Alter Ego" - Pies Szuka Domu to: Marek Piekarczyk (TSA), Damian Ukeje (Zwycięzca I edycji The Voice of Poland) , Ola Wysocka i Mateusz Sieńko (MILCZENIE OWIEC), Tomek “Snake” Kamiński (THE SNEG, Doda ), Wojtek Horny (KOMBI), Maciej Jeleniewski (DEER PROJECT) oraz Łukasz “Luk”Jeleniewski perkusista LIPALI. Płyta jest częścią projektu "Ciężkie granie aby zwierzętom było lżej".
<< Wszystkie kategorie
359 łączna ilość elementów 1  2  3  4